Aslan Traktör

Tarım sektöründe ülkedeki en önemli traktör üreticisi olmayı kendine ilke edinen ve ülkenin en kaliteli traktör markası olmayı hedefleyen Aslan Traktör, 2015 yılında Aslanlar Grup bünyesinde Lüleburgaz’da kurulmuştur.

Aslanlar Grup bünyesinde, 2012 yılında traktör üretme kararı alınmış olup ve bu yönde geniş çaplı araştırmalar yaparak, 2015 yılında ilk prototip ASLAN markasıyla traktör üretmeyi başardık. Aslan Traktör, sektör tecrübesi yaklaşık yarım asıra dayanan Aslanlar Grup güvencesiyle halka 2015 yılının 9. ayında tanıtıldı.

Aslan Traktör, şu an itibarı ile 5.000 serisi altında ASLAN 5.075 DT, ASLAN 5.085 DT,  ASLAN 5.095 DT ve ASLAN 5.105 DT olarak dört çeşit traktör üretmiş ve en kısa zamanda daha büyük ve daha küçük seriler üretme bilinciyle ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.

Tarım sektörüne Aslan Traktör ile yenilikler katmaya devam ediyoruz. Birden fazla model seçeneği ile her çeşit kullanım alanı ve her bütçeye hitap ediyoruz. Aslan Traktör tanıtıldığı ilk günden bu yana farklı model ve farklı donanım seçenekleriyle ilgileri üzerinde topladı.

Aslan Traktör üretiminde Türkiye’de ki en kaliteli parça ve aksesuarları kullandık. En iyi üretimi yapmak için, sizlere en kaliteli, en güçlü traktörü sunmak için fabrikamız faaliyete geçti.

 

Misyon

Kaliteli ve güçlü ürünler ile çiftçilerimizin gücüne güç katmak. 

Vizyon

Gelecek dönemlerde ülkemizdeki en önemli traktör üreticisi olmayı kendimize hedef olarak görüyoruz.

ASLAN TRACTOR

It adopts as a principle to be the most important tractor producer in Turkey and it intends being the most qualified tractor brand , it established within Aslanlar Company in Lüleburgaz in 2015.

Within Aslanlar Company , we decided to produce tracor in 2012 and by making exhaustiveİnvestigations, we accomplished to produce tractor with the first prototype Aslan Brand. Aslan Tractor which has an almost half century sector experience was introduced to public with the assurance of Aslanlar Group in the ninth month of 2015.

Today, it has four kinds of tractor under the name of ASLAN 5.075 DT, ASLAN 5.085 DT, ASLAN 5.095 DT and ASLAN 5.105 DT and it continues the studies of ARGE by awareness of producing larger nad smaller series in a short time.

We continue to bring innovations for agricultural sector with Aslan Tractor.We address every kind of usage ares and every budget with more different kinds of design option.Aslan Tractor has attracted interests with its different designs and different equipment options since the first day.

We have used the most qualified accessories in Turkey by producing Aslan Tractor.Our factory has come into action to do the best production and present you the most qualified and strong tractor.

MISSION

To add power to the power of farmers with qualified and strong products.

VISION

We aim ( intend ) to be the most important tractor manufacturer in our country in the future periods.

Loader-Logo