Aslanlar Grup

Ticaret hayatına 1980 yılında Kuyumculuk sektöründe altın tamiri ile başlayan Dursun Aslan ve Ender Aslan tarafından temelleri atılan ASLANLAR GRUP,  bugün Dursun Aslan, Taylan Aslan ve Pelin Aslan ile Tarım Teknoloji, Akaryakıt İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği, İnşaat Sektörü ve Üretim sektöründe de yatırımlar yapıp, 2012 yılında traktör üretme kararı alınmış olup ve bu yönde geniş çaplı araştırmalar yaparak, 2015 yılında ilk prototip ASLAN markası altında traktör üretmeyi başarmıştır.

Şu an itibarı ile 5.000 serisi altında ASLAN 5.075 DT, ASLAN 5.085 DT,  ASLAN 5.095 DT ve ASLAN 5.105 DT olarak dört çeşit traktör üretmiş ve en kısa zamanda daha büyük ve daha küçük seriler üretme bilinciyle ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.  Bununla beraber beş farklı alanda yatırımlarına devam eden bir yatırım grubu konumuna gelmiştir.

Trakya pazarında büyüyen gelişimini Ege Bölgesine taşıyan grup,  ASLAN traktörle tüm Türkiye ve Dünya'ya açılmanın farklı gururunu yaşamakta, farklı sektörlere yaptığı yatırımları kısa sürede büyüten ve geliştiren yapısı ile Uluslararası markalar tarafından Türkiye ve Dünya pazarı için aranılan aktörlerden biri olmayı başarmıştır. 

Bugün 5 şubeli Tarım Teknolojileri, 1 Akaryakıt İstasyonu, 1 Otel Yatırımı, Yaşam ve Ticaret Merkezi ve en büyük projesi olan ASLAN TRAKTÖR ile Trakya’da başlayan ve tüm Türkiye genelinde gerek bayilikler, gerekse servislikler vererek bölgesel bir güçten ulusal bir yatırımcı kimliğine sahip olmuştur.

Aslanlar Company

Aslanlar Company was set up by Dursun Aslan and Ender Aslan who started to business life by repairing gold in the jewelery sector in 1980, today it continues to invest in the Agricultural Technology , the construction sector and also the production sector with Dursun Aslan , Taylan Aslan , and Pelin Aslan.Also, it was decided to produce tractor and made some comprehensive researches in 2012 , and accomplished to produce tractor under the name of the first prototype ASLAN brand in 2015.

Today, it has four kinds of tractor under the name of ASLAN 5.075 DT, ASLAN 5.085 DT, ASLAN 5.095 DT and ASLAN 5.105 DT and it continues the studies of ARGE by awareness of producing larger nad smaller series in a short time. Moreover it becomes the investment group continuing investments in five different kinds of fields.

It takes its development which getting more in Thrace Market to Aegean Region and it takes different pride of spreading in Turkey and around the World with Aslan tractor.It accomplished becoming one of the desired actors by international brands in Turkey and World market with its formation by developing investments in different kinds of sectors in a short time.

Today, it has Agricultural Techonologies with 5 departments, a gas station , a hotel investment , a trade center and its biggest Project ‘’ ASLAN TRACTOR ‘’, firstly by giving dealerships and service stations in Thrace Region and keeping going in all regions of Turkey , it has an national investor identity also from the regional strength .

 

Loader-Logo